Ostatnio dodane artykuły

Aktualności

 • III Nsm 7/18

  Na mocy art. 144 k.p.c. ustanowiono kuratora w  osobie pracownika Sądu Rejonowego w Szydłowcu - Moniki Grygiel do zastępowania w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu Hamida Matraoui ostatnio zamieszkałego Cardito (NA) 800-24 Via Marconi, Włochy w sprawie z wniosku Anity Marii Ceglińskiej z udziałem Hamida Matraoui
  o pozbawienie władzy rodzicielskiej

  Sygn. akt III Nsm 7/18

  Wniosek i inne pisma, wymagające dokonania czynności procesowej, doręczane będą do rąk kuratora, aż do chwili zgłoszenia się zastępowanej strony lub osoby uprawnionej do jej zastępowania.

 • E-płatności - papierowe znaki opłaty sądowej tylko do 30 czerwca 2018

  Platforma e-Płatności służy do uiszczania wszelkich opłat sądowych. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom obywateli. Opłacanie należności zajmuje mniej czasu i jest łatwiejsze. Przyspiesza postępowania sądowe i przynosi oszczędności. Dlatego tradycyjne znaki opłaty sądowej po 30 czerwca 2018 r. wychodzą z użycia.

  Czytajwięcejo:
 • III Nsm 201/17

  Na mocy art.144 k.p.c. ustanowiono kuratora w osobie pracownika Sądu Rejonowego w Szydłowcu - Moniki Grygiel do zastępowania w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu Tomasza Stanisława Więcaszka ostatnio zamieszkałego Szydłowiec, ul. Staszica 13/10 w sprawie z wniosku Anny Gorlickiej z udziałem Tomasza Stanisława Więcaszka o pozbawienie władzy rodzicielskiej Sygn. akt III Nsm 201/17 Wniosek i inne pisma, wymagające dokonania czynności procesowej, doręczane będą do rąk kuratora, aż do chwili zgłoszenia się zastępowanej strony lub osoby uprawnionej do jej zastępowania.