Aktualności

Artykuły

 • Nabór na praktyki absolwenckie

  OGŁOSZENIE
  z dnia 16 stycznia 2020 roku
  o naborze na praktyki absolwenckie w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu,
  Pl. Marii Konopnickiej 7.

  Dyrektor Sądu Okręgowego w Radomiu ogłasza nabór na odpłatne praktyki absolwenckie w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu, oznaczony nr Adm. 1120 – 1/20

  Nabór prowadzony będzie w oparciu o przepisy ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. Nr 127, poz. 1052).

  Praktyki odbywać się będą na podstawie umowy zawartej na okres trzech miesięcy - data rozpoczęcia praktyki podana zostanie w terminie późniejszym.

  Liczba miejsc - 2

  Nabór kandydatów przeprowadzi Komisja powołana przez Dyrektora Sądu Okręgowego w Radomiu.

  Czytajwięcejo:
 • Komornik Anna Kacperska odmawia przyjmowania spraw z wyboru

  Z uwagi na spełnienie przesłanki z art. 10 ust.4 ustawy o komornikach sądowych (Dz. U. z 2018 roku poz. 771) Komornik Sadowy Anna Kacperska odmawia przyjmowania spraw z wyboru.

  Czytajwięcejo:
 • Praktyki absolwenckie - lista kandydatów zakwalifikowanych

  Lista kandydatów zkwalifikowanych do odbycia praktyki absolwenckiej w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu - ogłoszenie o naborze z dnia 24 sierpnia 2019 roku Nr Adm. 1120-5/19

  Czytajwięcejo:
 • Komunikat o zmianie sposobu uiszczania opłat sądowych w siedzibie Sądu Rejonowego wc Szydłowcu od 1 sierpnia 2019 r.

  W związku z zakończeniem z dniem 31 lipca 2019 roku umowy  na prowadzenie zastępczej obsługi kasowej -  punkty  kasowe z tym dniem przestają działać. Dzień 31 lipca 2019 roku jest dniem przekazania pomieszczeń i w tym dniu punkty nie będą już czynne.

  Od dnia 01 sierpnia 2019 roku będzie funkcjonował w Sądzie wpłatomat do uiszczania opłat wyłącznie w formie bezgotówkowej – karta płatnicza, (w tym zakupu znaków sądowych), który zostanie ustawiony na korytarzu głównym, na parterze po prawej stronie od wejścia, przy pokoju nr 2.

  Jednocześnie informujemy, że w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu nie będzie prowadzona już obsługa kasowa (brak możliwości dokonania wpłaty gotówką).
  Wpłaty gotówkowej na konto Sądu można dokonać w punktach Poczty Polskiej na terenie całej Polski.

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Szydłowcu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2020-03-20
Publikacja w dniu:
2020-03-20
Opis zmiany:
b/d