Aktualności

Artykuły

 • Komornik Anna Kacperska odmawia przyjmowania spraw z wyboru

  Z uwagi na spełnienie przesłanki z art. 10 ust.4 ustawy o komornikach sądowych (Dz. U. z 2018 roku poz. 771) Komornik Sadowy Anna Kacperska odmawia przyjmowania spraw z wyboru.

  Czytajwięcejo:
 • Praktyki absolwenckie - lista kandydatów zakwalifikowanych

  Lista kandydatów zkwalifikowanych do odbycia praktyki absolwenckiej w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu - ogłoszenie o naborze z dnia 24 sierpnia 2019 roku Nr Adm. 1120-5/19

  Czytajwięcejo:
 • Komunikat o zmianie sposobu uiszczania opłat sądowych w siedzibie Sądu Rejonowego wc Szydłowcu od 1 sierpnia 2019 r.

  W związku z zakończeniem z dniem 31 lipca 2019 roku umowy  na prowadzenie zastępczej obsługi kasowej -  punkty  kasowe z tym dniem przestają działać. Dzień 31 lipca 2019 roku jest dniem przekazania pomieszczeń i w tym dniu punkty nie będą już czynne.

  Od dnia 01 sierpnia 2019 roku będzie funkcjonował w Sądzie wpłatomat do uiszczania opłat wyłącznie w formie bezgotówkowej – karta płatnicza, (w tym zakupu znaków sądowych), który zostanie ustawiony na korytarzu głównym, na parterze po prawej stronie od wejścia, przy pokoju nr 2.

  Jednocześnie informujemy, że w Sądzie Rejonowym w Szydłowcu nie będzie prowadzona już obsługa kasowa (brak możliwości dokonania wpłaty gotówką).
  Wpłaty gotówkowej na konto Sądu można dokonać w punktach Poczty Polskiej na terenie całej Polski.

Rejestr zmian dla: Aktualności